Jump to content

- - - - -

Seachem, Bio Gro bacteria, Boyd Enteprises, PO4x4 ....

Seachem Bio Gro bacteria Bo po4x4

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#41 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 01 January 2015 - 07:42 PM

Link na novi protein skimmer Turboflotor 500 blue : http://elegancereef....950��cijenasamo 1050,00 kn
Posted Image

Posted Image

Izabrao sam taj skimmer jer po dimenzijama i odgovarajućoj cijeni paše na ER Starfire akvarije sa back filterom , link http://elegancereef....ategory=1877251 , http://elegancereef....ategory=1877251 , vec oko 10 + mijeseci imam takav jedan akvarij u pogonu i sa ovim skimmerom , odgovarajucom led rasvjetom možemo napraviti vrlo jednostavno odličan morski akvarij bez ikakvih cijevi, komplikacija ili bilo čega sličnog, kompletna oprema i filtracija se montira u pozadinski filter i dobije se prekrasan, potpuno funkcionalan morski akvarij prekrasnog izgleda i dizajna za relativno pristupačnu cijenu. Velika prednost tih akvarija je skoro nikakva kompliciranost, sve se nalazi iza u pozadini akvarija, pošto je velika površina back filtera možemo u taj dio stavit sve što želimo. Jako sam zadovoljan sa tim akvarijem i skoro svatko tko je došao je komentirao da mu je taj jedan od najljepših akvarija.

#42 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 01 January 2015 - 09:56 PM

evo ga na testiranju, zanemarite kvalitetu slike, samo zelim pokazati kako lijepo stane u ER starfire akvarije , nakon testiranja ide u novi ER starfire akvarij a ovaj ide i dalje po starom, steta sto se radi plave led rasvjete ne vidi dobro ali ovaj akvarij je totalno otkacen, naime vec je kako sam rekao skoro 10 + mijeseci u pogonu a jedina filtracija mu je jedna od komora iza napunjena sa xxl korlajnim pijeskom  za biolosku filtraciju, i ima jednu vrecu chemi pure medija koja je od pocetka unutra, i to je to, koralji i sve unutra super, i to u njemu imam najskuplje koralje - crvene trachyphyllie i slicne lps koralje, sve filtrirano sa oko 50 kn filtracije, ne  napredna filtracija nego nista, par litara korlajnogp ijeska kao bio medij, pumpa kroz to vuce vodu i to je to,

Posted Image

#43 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 06 January 2015 - 03:28 PM

evo slika skimmera nakon 2-3 dana rada
2
1

#44 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 13 April 2015 - 09:57 PM

novi uvoz od ove firme ide ovaj tijedan, ako kome sto treba nekase slobodno javi narednih par dana

#45 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 23 May 2015 - 07:16 PM

Novi uvoz od ove firme ide sljedeci tijedan, ako kome sto treba neka javi

preporuka D D reef paste hrana, mekana hrana vrhunske kvalitete koja se moze zalijepiti za kamen, staklo ... i ribe onda jedu kao u prirodi čupajući sa kamenja/podloge

140 gr samo 145,00 kn

D-D REEFPASTE.jpg

osim toga mozete naruciti standardne proizvode koje konstantno uvozim, seachem, bio gro, all in one bio pelletsi.... kompletna ponuda u cjeniku na ovom linku

Posted Image  ERCJENIK 20.6.2014.pdf   896.01K

naruzbe se skupljaju do utorka-srijede