Jump to content

- - - - -

Tsunami valovi u akvariju

sharkman pumpe cirkulacija valovi pumpe wavemaker

• Please log in to reply
87 replies to this topic

#81 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 20 June 2013 - 08:51 PM

odoše svi sharkmani, što ćemo sada lol?
ako tko zeli naruciti neka javi pa cemo nesto organizirati, sharkman pumpe imaju novitete, batery back up kada vam nestane struje da pumpe i dalje radu i jos neke novitete.. pa ako kome bude trebalo batery back up ili ekstra pumpi neka javi :hat:

#82 Juricas

Juricas

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 194 posts

Posted 22 August 2013 - 10:11 AM

Pozdrav blue,

Pitanje: da li planiras ponovno uvoziti ove pumpe? Negdje si pisao o onim Jebao :) pumpama, WP40 i WP25. Imas mozda u planu njih uvoziti? Kolko sam skuzio, nesto su jeftinije od sharkmana, ali imaju manje opcija na kontroleru.

Gledao sam malo ovu WP 25 i cini mi se puno manja od sharkmana, a bas to mi treba jer akvarij za koji ce biti namjenjena bude oko 150 litara i kratki. Znam da se sharkman moze smanjiti sto se tice postavki, ali dimenzije pumpe ostaju iste :)

#83 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 22 August 2013 - 10:17 AM

nesto forum steka pa cu kratko, uvesti cu ponovno ove wavemakere i javim kada ih uvezem :hat:
koliko ja znam dimenzije su iste, identicne, wp 25 je ekvivalent manjem sharkmanu

#84 Juricas

Juricas

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 194 posts

Posted 22 August 2013 - 10:23 AM

View Postbluereef, on 22 August 2013 - 10:17 AM, said:

nesto forum steka pa cu kratko, uvesti cu ponovno ove wavemakere i javim kada ih uvezem :hat:
koliko ja znam dimenzije su iste, identicne, wp 25 je ekvivalent manjem sharkmanu

Onda sam krivo skuzio ovo za dimenzije. Vjerojatno cu biti zainteresiran za great white kad to bude islo, ali ne zuri mi se. Zasad se raspitujem o opcijama. Znam da kod nas nitko nema Jebao pumpe, pa rekoh, mozda ces njih uvoziti.
:hat:

#85 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 25 August 2013 - 09:56 AM

Btw jel tko otvarao i cistio to cudo od pumpe?

#86 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 25 August 2013 - 10:30 AM

jesam ,izgleda komplicirano ali nije, ulovi za donji dio i gornji okreni suprotno od kazaljke na satu, samo se okrene, dok ne skuzis mislis da je nemoguce a kada je otvoris onda ti nije jasno kako je tako jednostavno a izgleda komplicirano lol

#87 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 25 August 2013 - 11:32 AM

Simple as that, samo pripazi, na dnu gdje se keramička osovina umeće u rupu postoji jedna mala bijela podloška, pa da ne izgubiš. Sve ti je narezano tako da kod sastavljanja pripazi na taj utor ;)

#88 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 31 August 2013 - 09:09 AM

Ok, tnx

Also tagged with one or more of these keywords: sharkman pumpe, cirkulacija, valovi, pumpe, wavemaker