Jump to content

- - - - -

NOVO/Promo ponuda 6 band cree led

led rasvjeta

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 05 November 2014 - 09:27 PM

Ovu rasvjetu uzimam za sebe za svoj novi akvarij što radim, riječ je o najnovijoj tek predstavljenoj CREE rasvjeti  sa novim 6 band spectrumom, odlučio sam se na tu rasvjetu jer ima najnovije CREE ledice sto znaci da imaju jos jacu snagu uz manju potrosnju, cijeli model ima samo 140 wati i ide na moj akvarij 130 x 60 x 50 , koji je namijenjen sps koraljima, uz to ima cree blue i royal blue ledice sto bi trebalo dati opake boje i pigmentaciju koraljima, uz njih ima i najnovije uv osram ledice za jos bolju flourescenciju koralja, promo cijena je 3000,00 kn, ako tko zeli moze naruciti po ovoj vise manje super cijeni

ima ugraden kontrolorer rasvjete i naravno daljinski za dodatnu kontrolu, ... anyway da ne duzim tko zeli neka se javi a ima i manjih modela pa zainteresirani mogu slobodno pitati
nisam je bas najbolje predstavio jr mi se zuri nabaviti rasvjetu za svoj novi akvarij da vec napokon nesto stavim u njega i da krenem kako treba,dugo sam se neckao izmedu desetak opcija ali na kraju sam se odlucio na ovu, razlozi kako sam naveo - nova generacija danas najacih CREE ledica, mala potrosnja od samo 140 wati, extra koloritet, extra kvaliteta izrade sa top materijalima ... i dobra cijena

6bandcree.JPG

6bandcree2.JPG

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 23 December 2014 - 08:45 PM

Danas došla i ova lampa na lager ali umijesto meni otišla odmah kupcu koji je nazalsot ostao bez svoje stare rasvjete i ovo je bila jedina brza opcija tako da sam mu dao lampu koja je bila namijenjena mom akvariju, nikako startati svoj akvarij, čudo jedno, sve imam osim svjetla

Uglavnom isprobao sam je desetak minuta iznad svog akvarija i mislim da je odlična, što me začudilo ima ful prirodne boje, montirao sam je iznad akvarija za koralje gdje imam T5 6 lampi,sve ATI i spektar je skoro isti , nikakav disko efekt, nikakve distorzije boje, koloriteta, skoro identican izgled koralja kao sa t5 lampama osim sto su malo bolje boje sa ledicom, to je upravo ono sto trazimo i mislim da su ovaj put pogodili, bas me je zacudio koloritet, nazalsot nisam mogao lsikati jer je za 5 minuta nakon lampa doslo 3 boxa koralja i to je bilo to od lampe, mislim da cu je ponovno naruciti za prvi mijesec 2015-e, defintivno preporuka , lampa je perfekcija sa perfektnim spektrom

#3 ALLEN

ALLEN

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 40 posts

Posted 25 December 2014 - 08:26 PM

Istina,sad tek vidim koliko je bila loša rasvjeta koju sam imao!S ovom rasvjetom,akvarij je drugi svijet,Tko god ga je vidio,uduševio se!Hvala Blue... :029:

#4 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 19 March 2015 - 09:21 PM

uskoro akcija na ove ledice, cim nadem vremena da postavim cijene, zetlight je dosao sad mozemo na novi led uvoz, a dobio posebnu ponudu za ovaj mijesec sa popustom, stay tuned :hat:

Also tagged with one or more of these keywords: led, rasvjeta