Jump to content

- - - - -

Shrimp Nature: Sve za njegu kozica

shrimp nature kozice livestock slatkovodni akvariji

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 May 2014 - 01:26 PM

Posted Image

Prirodni proizvodi za Slatkovodne kozice

Shrimp Nature je nova EU firma koja se bazira samo na proizvodima za njegu i uzgoj kozica. Svi proizvodi su potpuno prirodni bez ikakvih konzervansa, aditiva ili kemikalija, vrlo pristupačnih cijena te  ekonomičnog pakiranja. U ponudi imamo kompletan asortiman: 34 proizvoda, sve od posebnih hrana za velike i male kozice, antibakterijskih i antigljivičnih dodataka, proizvoda za postavljanje pravih parametara vode potrebni kozicama, specijalne mrežice za lov, bakterijskih kultura.... Kompletnu ponudu možete pogledati klikom na sliku pri vrhu ovih novosti ili klikom na ovaj link:

SHRIMP NATURE ponuda.

Za sve dodatne informacije o ovim proizvodima slobodno nas kontaktirajte na broj mobitela 091 5685784 ili putem maila: info@elegancereef.com

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 01 June 2014 - 08:14 PM

Mogu reći da je ova hrana odlična i da nisam očekivao ovakvu reakciju kozica na hranu, takoder reakcija hrane kada se ubaci u vodu je odlična, hrana je u obliku granula-štapića kao što se može vidjeti na slici, u ovom primjeru Hokkaido i Soya hrana, linkovi
http://www.elegancer...055&id=36248387
http://www.elegancer...055&id=36248414

slike soya granula

Posted Image

slika hokkaido granula
Posted Image

kada ih se ubaci u akvarij za oko minutu i pol se rašire, to još nisam vidio ali odlično su izveli tu reakciju kod ove hrane, od male granule za minutu i pol dode hrane dovoljno za vrlo veliki broj kozica

evo slika granule kada se ubaci u akvarij
Posted Image

i za minutu i pol
Posted Image

snimio sam i video da se vidi kako se hrana širi i otvara nakon ubacivanja u akvarij

te hranjenje kozica kada se hrana raširila, kozice je obožavaju, nisam ni znao da imam toliko kozica u akvariju, sve vrste su došle i velike i male, i to za minutu dvije iz akvarija velikog 110 x 40 x 40 cm znači ne neki mali kozičnjak već dosta veliki akvarij, hrana mora biti jako primamljiva kada ih je privukla u tako kratkom roku, bijele ljuskice je soya hrana a žute hokkaido hrana

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Takoder sam ubacio lišće Guave, link na proizvod http://www.elegancer...055&id=36158938 i mogu reći da je lišće takoder odlicno, za par minuta je potonulo i kozice su odmah došle na njega, za sada u manjem broju jer je većina ipak bila na hrani

Posted Image

Mogu reći da je shrimp nature hrana stvarno odlična za kozice, nisam očekivao da će se hrana tako raširiti u kontaktu sa vodom i u biti dati tako vleiku količinu hrane, 1 granula je uistinu sasvim dovoljna za 1 standardni mali kozičnjak  i da imaju hrane koliko žele, takoder me je ugodno iznenadila reakcija svih kozica, sve vrste i svih veličina kojima je ovo prvi kontakt sa tom hranom a da su u roku od 2 minute skoro sve bile na njoj, 1 pakiranje hrane vjerojatno bi za standardne kozičnjake trajalo mijesecima a ujedno dalo prvo klasnu hranu za njih.

Takoder je ubaceno u akvarij Shrimp Stone i Shrimp ball, posebno pakiranje svih potrebnih minerala i dodataka za kozice koje se lagano otapa u akvariju otpuštajući iste
link http://www.elegancer...055&id=36248298

Posted Image

narednih dana ću pokušati predstaviti druge vrste hrane ShrimpNature ponude :hat:

#3 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 01 June 2014 - 09:19 PM

btw sve slike i videa su slikane/snimane pod suncevom svijetloscu ne pod umijetnom rasvijetom, osobno obožavam kada su mi akvariji osvijetljeni suncevom svijetloscu bez umijetne rasvijete ali tada organizmi izgledaju sasvim drugacije jer umijetna rasvijeta, pogotovo flou cijevi pojacava boje, sve kozice bi izgledale puno intenzivnijih boja pod umijetnom rasvijetom ali meni se ovako puno vise svida, kao da su u prirodi

Also tagged with one or more of these keywords: shrimp nature, kozice, livestock, slatkovodni akvariji