Jump to content

- - - - -

EleganceReef On line magazine

on line magazine elegance reef

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 09 March 2014 - 12:05 PM

Slučajno sam našao, već zaboravio na to, ER stari on line magazine, kada smo bili previše optimistični da se u ovoj reef sceni nešto može napraviti, naravno osim kritika nismo više manje ništa dobili pa smo od toga i odustali ali eto ako netko želi pročitati i viditi što smo radili u početku ER-a izvolite link na ER on line magazine

ER Magazine

#2 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 09 March 2014 - 12:24 PM

Nisam znao za ovo, stvarno se radilo velike stvari. Ali kao što kažeš, trud se nije isplatio, malo smo tržište a oko ovakvih je stvari puno posla. Svi koji se počnu kužiti ozbiljnije u akvaristiku, prije će to pretvoriti u svoj biznis nego pričati i pisati neke članke, to je činjenjica :(

#3 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 09 March 2014 - 12:34 PM

Nije problem u tome, ER je pokrenuo biznis ali je i od početka davao i informacije, nešto za uzvrat, problem je u HR reef sceni da će ***** o svemu što je Hrvatsko a pogotovo ako je od ER-a
čudna smo mi scena, tj mi smo dosta normalni ali ovi drugi su jako čudni lool
Sjecam se kada sam radio članak o Egiptu, iako nije vezan za akvaristiku htio sam imati nesto zabavno za čitati osim akvaristike, to sam radio na starom dial up-u, sa 10-18 kb brzinom, samo 15 dana sam ubacivao slike u jedan članak, e to je bila volja

#4 zzorann

zzorann

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Posted 09 March 2014 - 12:36 PM

Hm, ne vidim razloga za kritike, meni je ovo bilo super, vecinu sam odavno procitao. A tko misli da moze bolje, super, neka krene, konkurencija je uvijek nosila dobro.

#5 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 09 March 2014 - 12:41 PM

View Postzzorann, on 09 March 2014 - 12:36 PM, said:

Hm, ne vidim razloga za kritike, meni je ovo bilo super, vecinu sam odavno procitao. A tko misli da moze bolje, super, neka krene, konkurencija je uvijek nosila dobro.

da bilo je cool, potrosio sam preko 1800 $ na softvere i rad na tom situ da bi to na nesto licilo, o radu necu n pricati, mijeseci rada, Mario i ja smo samo čovijeku koji je radio dizajn kupili neki dodatak ili sto je vec bilo od 400 eura za trud

i da to sve radim i trosim da bi mi netko ***** bezveze?? I dont think soo,

konkurencija se danas bazira na laznim recenzijama i blacenju te ogovaranju, puno jednostavnije, nista investicija i 5 minuta posla,
ali bilo je cool dok smo to radili