Jump to content

- - - - -

Zetlight 2420 slatkovodna rasvijeta

zetlight starfire akvariji led rasvijeta za 2420

• Please log in to reply
24 replies to this topic

#21 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 22 March 2014 - 10:35 PM

evo jos malo slika, treba imati na umu da je ovaj akvarij visok 50 cm, veci tj vislji nego vecina standarndih akvarija, dimezije akvarija su 60 x 50 x 50 cm, 150 litara, i sve je osvijetljeno sa 21 wat zetlight ledicom, ne znam koje rasvijetno tijelo moze bolje i ekonomicnije osvijetliti ovakav akvairj, uz to da jos ima ovako dobar dizajn

Posted Image

malo slike puzeva da se vidi kako izgledaju pod ovom rasvijetom, vjerujem da su boje ful prirodne bez deformacija
Posted Image

Posted Image

slike biljka na samom dnu akvarija, sve su ful zdrave, i vidi se da su osvijetljene kako treba na samom dnu akvarija

Posted Image

cak ni slikanje na samom dnu akvarija bocno od rasvijete ne predstavlja problem i vidi se da nema sjene ni tamnih podrucjja

Posted Image

#22 ZliBrka

ZliBrka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 179 posts

Posted 24 March 2014 - 10:26 AM

Mislio sam da ce s obzirom na dubinu akv rasveta biti problem, ali izgleda da sam se prevario.

Ako je cilj uzgoj algi za ishranu puzeva onda ostavi svetlo da radi duze, ali s obzirom na moje iskustvo sa neritama mislim da se alge nece uspeti stvoriti dovoljno brzo jer su puzevi stvarno super i ne staju. Ocistili su nano za jedno vece. :)
Boje nerita su stvarno realne. :082:

#23 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 04 July 2014 - 11:04 AM

evo mali update ovog akvarija, uveo sam neke promijene kod biljka,ništa posebno, i dalje je klasicni ER biljni akvarij dakle vise manje ništa se ne dodaje osim vode iz slavine, nemam ni neke kompliciran biljke unutra ali sve usvemu meni osobno dosta to zgodno izgleda, kombinacija Zetlight led rasvijete i starfire stakla izgleda jako vizuelno lijepo, potrosnja struje je nikakva, rasviejta ima samo 22 wata i radi pozadinskog filtera nema nikakvih cijevi, grijača ili bilo čega da smeta i nagrduje akvarij
slike mi dalje ne uspijevaju bas najbolje, svugdje su akvariji i jako je tesko slikati da nema refleksije od akvarija pored i sa strane

ali sve u svemu ja sam zadovoljan sa njime

Starfire i Zetlight LED
Starfire i Zetlight LED

Starfire i Zetlight LED
Limnophylla sesiflora

Starfire akvarij i Zetlight LED
Shinersia yellow green

#24 Dellete

Dellete

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted 04 July 2014 - 03:05 PM

Jako dobro!

#25 ZliBrka

ZliBrka

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 179 posts

Posted 04 July 2014 - 03:46 PM

Lepo to napreduje blue!

I meni pod Zetlight LED ide dobro zasad (kucam u drvo).

Also tagged with one or more of these keywords: zetlight, starfire akvariji, led rasvijeta, za 2420