Jump to content

- - - - -

Sve novo

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 January 2014 - 10:42 PM

Kako vidite zadnjih mijesec dva kasnim sa odgovorima, postovima, slikama... kaos uglavnom, razloga ima jako puno, od problema sa  Hrvatskim telekomom i njihovim kaosom (i dalje me nisu preselili te nemam njihov Internet) seljenja i startanja novih akvarija,  tisuce updatea i racuna te dokumentacije za kraj godine i kao šlag na kraju pc mije totalno zblesirao, zadnjih mijesec dana se non stop ruši i gasi, gotov je, lako je promijeniti pc ali nije lako iskopirat sve poslovne filove, programe, tko zna koliko šifra i user namea za desetke administracija i poslovnih stranica (pbz, izvoznici, partneri...) sa time se mucim zadnjih 10-tak dna a nije lako, narucite mi robu koju moram ubaciti u file, i taj fie iskopirati na vanjski disk i onda mi opet narucite i opet ispocetka, deseci filova sa naruzbama ... kaos lol , ali uskoro se  nadam se, sve vraća polako na staro (jos da zamijenim fckin tipkovnicu koja isto šteka ma**?*?*? ) upravo je montiran novi pc, uzeo sam neki gamer model i ako gura igre valjda ce  i ove moje poslovne/admiistrativne programe. Zasada rastura, vec sam zaboravio kako to ide kada radis na novom pc-iju
uglavnom uskoro bi trebao malo brze odgovarati i pisati kako sam radio prije ovih raznih problema. Jos da kupim novi podvdni digtalac  i bice i slika lol :hat:

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 09 January 2014 - 11:07 AM

ne mogu vjerovati koliko problema oko kompa, sad jos tu treba biti pametan pa otkriti gdje je problem, uglavnom čovijek koji se bavi sa instalacijama programa i svime oko toga mi sve sredi ja dofuram komp doma, počnem raditi i sve zblesira, wtf?? izmedu ostalog nece vise da se spaja na net preko mobilnog sticka, on i sam nije bajan a jos kad ne radi divota, nema druge nego opet iskopčaj komp i kod majstora, on tamo sve sredi ja ga dofuram doma, radim sat dva i opet banana, mislim novi gamer komp napravljen za najmodernije igre a mene zafrkava sa glupostima!!! sve dok nisam skuzio u cemu je problem, kako sam sve filove prebacio na vanjski hard disk kada njega ukopčam u usb komp zblesira, ... svasta, vjerojanto povezano sa novim kompom i novim Windows 8,

izgleda da nema kraja glupostima sa vezama ipcijem