Jump to content

- - - - -

ZETLIGHT Avansni cjenik 2013/2014

zetlight led wavemakeri dc pumpe qmaven

• Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 November 2013 - 02:13 PM

U atachmentu ZETLIGHT avansni cjenik za uvoz naredni mijesec, puno novih proizvoda, top quality rasvijeta,novi magneti tipa flipper, dc pumpe, wavemaker pumpe, cijene su samo za avansu naruzbu jer su maximalno spuštene za naružbu unaprijed.

Attached File  ERCIJENIK 2014 ZETLIGHT.pdf   584.76K   7442 downloads

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 November 2013 - 02:18 PM

u atachmentu slike novih wavemakera koji se mogu spojiti sa zetlight kontrolorerima i dobiti cirkulaciju da se poklapa sa foto periodom,
naravno mogu se koristiti i bez zetlight rasvijete, samostalno

WAVE+MAKER.jpg

#3 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 28 November 2013 - 04:34 PM

Uh đe me nađe... :banana:  opet trošak na vidiku... lol :pet:

Zanima me povratna pumpa 6000 l/h, ima koja slika da se bolje vidi kontroler? Ne piše u cjeniku da ide kontroler pa se nadam da stvarno ide a ne da je opcionalno.

Drugo, vuče me i wavemaker WP25 (ili 40 s obzirom na novu litražu).
Tu je isto kontroler u cijeni?

Iskreno, htio sam sada ići na 2 Tunzice s kontrolerom, ali to bi me koštalo oko 600 Eura ovako na brzinu, a te pare ne znam kad ću imat na okupu i dal se baš isplati davat za pumpe kad ljudi sa 3 SunSun obične pumpe imaju uspješan sps akvarij od 500l :glasses:

#4 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 November 2013 - 05:24 PM

sve pumpe dolaze sa kontrolorerima, i povratne DC i wavemakeri, jedino se wavemakeri mogu koristiti i u kombinaciji sa zetlight ledicama što je super stvar jer npr ako ja to dobro razumijem, kada kod ledica počne padati intenzitet - sumrak - tako se i protok spusta da imitira nocnu njeznu cirkulaciju i obratno, kako se svijetlo počne pojačavati tako i protok ide sve jače i jače

tunze ti mogu i ja nabaviti iz Francuske ali ne vidim razloga davati toliko puno novaca za to, to nema smisla a sto je najbolje nemaju uopće taj odličan sistem cirkulacije kao ove i sharkman pumpe a to je jednostavan nacin da dobijes val koji nema nikakve destrukcije za koralje

u atachmentu pdf file o dc pumpama

Attached File  Pump+Description.pdf   2.65MB   432 downloads

#5 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 28 November 2013 - 06:05 PM

Lijep dokument, vrhunska pumpa :jack:

#6 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 December 2013 - 06:59 PM

u petak saljem naruzbu, ako tko zeli sto dodati neka javi sto prije da iskoristi povoljne avansne cijene

#7 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 01 January 2014 - 12:55 PM

Samo da javim kupcima koji su naručili nove zetlight proizvode da je pošiljka za koji dan na carini, dobio sam vec dokumente za carinjenje i pitanje je dana kada ce stignuti, jedva cekam da vidim nove QMaven ledice uzivo
vise informacija iz starije teme http://www.elegancer...na/page__st__20

#8 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 01 January 2014 - 05:59 PM

video QMaven 6600 ledice u radu na 180 cm dugom akvariju

#9 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 10 January 2014 - 08:27 PM

došao i ZETLIGHT na lager, od sutra dostava svima koji su naručili, prekrasni proizvodi, Extra klasa izrada, dizajn, pakiranje... nevijerojatno kako su napredovali, ovo je tip proizvoda koji bi očekivali od neke ektra renomirane EU/USA firme po nevijerojatnim cijenama a ne iz Kine po ovakvim cijenama , nazalost osim magneta sve je po naruzbi ali uskoro pokrećem novi avansni uvoz od ZETLIGHT-a jer su proizvodi fantastični

tko zeli magnete sa ziletom neka javi /izgledaju perfektno, zapakirani ekstra, cijena 150,00 kn

#10 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 10 January 2014 - 10:19 PM

isprobao QMaven u demo modu, holy shit lool to je nevijerojatno jako svijetlo jos uvijek nista ne vidim od nje, inace imam jaka svijetla u stanu ali nakon sto sam ugasio qmaven izgledalo mi je kao da imam svijeće u stanu jer nista nisam vidio
a onaj moonlight sto ide preko ruba stakla e to je stvarno perfekcija, ne samo da lampa super svijetli vec i ukrasava i stan, čudo od lampe

#11 andro

andro

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted 10 January 2014 - 10:31 PM

jedva cekam

#12 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 10 January 2014 - 10:34 PM

Andro ako mislite gledati u lampu nabavite one naočale zavarenje, lol, ja kad sam je upalio izgledalo mi je kao da su se svemirci spustili u stan, u demo modu odjednom prasne svijetlo /cijeli ciklus je ubrzan da se vidi u kratkom roku kako radi/ i kad je dosao na podne i osvijetlio punom snagom to je bilo čudo, ovako nesto jos nisam vidio a bome sam imao dosta lampa, mislim da mogu slobodno reci da je jače svijetlo od 250 w metal halogene/HQI

#13 andro

andro

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted 10 January 2014 - 10:42 PM

je, vrh je kad gledam na youtube, a mogu mislit uživo, trebat ce mi jos jedna naj manje, radit cu cisternu 380+80+100

#14 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 10 January 2014 - 11:25 PM

View Postandro, on 10 January 2014 - 10:42 PM, said:

je, vrh je kad gledam na youtube, a mogu mislit uživo, trebat ce mi jos jedna naj manje, radit cu cisternu 380+80+100

nema problema, uskoro radim jos 1 zetlight avansni uvoz pa možete naručiti :hat:

#15 zzorann

zzorann

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Posted 11 January 2014 - 07:33 AM

View Postbluereef, on 10 January 2014 - 10:34 PM, said:

Andro ako mislite gledati u lampu nabavite one naočale zavarenje, lol, ja kad sam je upalio izgledalo mi je kao da su se svemirci spustili u stan, u demo modu odjednom prasne svijetlo /cijeli ciklus je ubrzan da se vidi u kratkom roku kako radi/ i kad je dosao na podne i osvijetlio punom snagom to je bilo čudo, ovako nesto jos nisam vidio a bome sam imao dosta lampa, mislim da mogu slobodno reci da je jače svijetlo od 250 w metal halogene/HQI
.

Ajde jedan kratki osvrt u odnosu na mazarru?

#16 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 11 January 2014 - 07:45 AM

Mazarru on nije ni vidio uživo, odmah je otišla meni lol :)

Prije bih ja ovo usporedio s Razorom, pošto mu je direktni konkurent, uz prvotno kopirani dizajn. Dakle ovi Zetlightovci nisu uzeli dizajn Razora i napravili jeftiniju kopiju, nego su sve doradili i napravili po meni još jači proizvod. Ima više snage, 200W, ljepši mi je dizajn zbog akrilnog obruba koji svijetli, i sviđa mi se što ima ledice raznih boja, crvene i zelene. To sam imao na Eco Lamps rasvjeti i znam da je to uzrok za najluđe boje koralja koje sam vidio.

Meni je isto qmaven zapeo za oko ali za 120 cm mora mi bit prekratko :(

#17 zzorann

zzorann

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 118 posts

Posted 11 January 2014 - 08:15 AM

A ja mislio da on to sve 'prekontrolira' prije nego pusti dalje :) Da, stvarno izgleda super rasvjeta, bas bi volio da Andro ili neko drugi baci jos malo dojma..

Zato ja imam 100 cm, taman za qmaven :P

#18 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 11 January 2014 - 09:28 AM

Rasvijeta izgleda tako da kada bi to prodavao talijan  kostala bi barem 1500 eura
Zzoran tvojih 100 cm bi osvijetlila ko da je ispod nogometnog reflektora na 100 posto snage
Takoder ima vanjski balast i to komad balasta, sad nisam siguran kako ima razor /nisam ga imao vec je odmah otisao dalje/ ali qmaven ima vanjske balaste da potpuno smanji zagrijavane same konzole
Nazalost nemam digitalac pa ne mogu slikati.

#19 cayman

cayman

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 122 posts

Posted 11 January 2014 - 12:11 PM

... i kad kreće sa Raba....  :happiest:

#20 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 11 January 2014 - 12:12 PM

U 15.40 :hat:

Also tagged with one or more of these keywords: zetlight, led, wavemakeri, dc pumpe, qmaven