Jump to content

- - - - -

Pacific Sun HYPERION SMT led

pacific sun metis hyperion smt led led rasvijeta

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 19 August 2013 - 01:57 PM

POSEBNA EXTRA PONUDA NAJNOVIJE LED RASVIJETE : METIS HYPERION SMT
SQUARE MATRIX TECHNOLOGY

Potpuno nova tehologija led rasvijete za akvarije, tek izašlo iako se dosta priča o njoj po reef svjetskoj sceni, radi izlaska na tržište poslali su mi ponudu po promotivnoj cijeni, vjerojatno danas najnaprednija led rasvijeta na svijetu za koralje, spektar je raden za pigmente sps koralja, naravno i ostalih, potpuno drugačiji princip i tehnika izrade, opcije kontroliranja su savrsene. Cijena samo 699,00 eura za model koji pokriva do 120 cm akvarij, u akvarijima takvih dimenzija sps koralji se mogu držati od dna do vrha, posebna konfugiracija led dioda, nema disco efekta kao kod nekih ostalih led rasviejta, u glavnom potrazite malo na netu o smt hyperion modelu i sve ćete doznati, mene je iznenadila ful niska cijena za ovako savrsen model, tko zeli neka mi se hitno javi jer imaju ogranicene količine hyperiona smt po ovoj promotivnoj cijeni

Posted Image

Posted Image

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 19 August 2013 - 02:02 PM

Dodatne informacije sa strane proizvodača http://www.pacific-s...=118&Itemid=193

Also tagged with one or more of these keywords: pacific sun, metis hyperion, smt led, led rasvijeta