Jump to content

- - - - -

kombinacija vortecha i tunzea by China

vortech tunze jebao pumps wavemaker stream pumpe cirkulacija

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 19 March 2013 - 06:11 PM

http://reefbuilders..../19/jebao-wp40/

šta kažete na ovo, kad će bit u ER izlogu ;)

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 19 March 2013 - 07:06 PM

Pa to je slabija verzija sharkman pumpa koji su u HR duze nego u USA i svijetu, i btw reef builders kasni oho ho sa najavom, valjda mu nisu platit reklamu a te pumpe su napravili takav boom da jednostavno vise nisu mogli ignorirati tu novost i te pumpe, kao sto sam napisao i kod sharkman teme http://www.elegancer...ovi-u-akvariju/ ljudi koji imaju tunze i vortecice tvrde da su ove bolje, jace i tise, o cijeni necu ni pricati.

Prednost sharkman pumpe je bolji kontrolorer i bolji dizajn, cjenovno tu su negdje ali tu jebao pumpu /bilo bi je dosta funy prodavati u HR lol/ dosta njih "hakiraju" i spajaju na druge kontrolorere jer nema regulator mlaza protoka sto sharkman ima i sto je dosta bitno po mom misljenju jer ako ne mozes regulirati snagu protoka onda si limitiran sa upotrebom na manjim akvarijima

Sharkman takoder ima bolje dizajnirani izlaz, vise sirok neo jebao lol pumpe a siri izlaz je bolji

uglavnom tunze i vortech pa pa,

#3 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 20 March 2013 - 04:55 PM

al naziv ubija JEBAO :072:

#4 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 20 March 2013 - 07:10 PM

da, malo je nezgodno to prodavati u HR, zamisli kako da pitas za nju: daj mi molim te on jebao pumpu lool
sharkman je puno bolje za nase trziste a i same pumpe su bolje po mom misljenju, kontrolorer je sigurno uno kvalitetniji a sharkman radi na ups bateriji koja ce se moci koristit sa tim pumpama i to ce biti odlicno kada nestane struje jer ce pumpe raditi jos par sati sto je vecinom sasvim dovoljno dok struja ne dode

#5 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 21 March 2013 - 09:34 PM

Napravio sam kontakt sa /lol/ jebao firmom /lol/ i narucicu te pumpe ako ima potraznje, posebna avansna cijena za njih je 580,00 kn, ako se skupi dovoljno zainteresiranih nije mi problem uvesti ih tako da mi mozete javiti na pm/mail ako ih zelite :hat:

Also tagged with one or more of these keywords: vortech, tunze, jebao pumps, wavemaker, stream pumpe, cirkulacija