Jump to content

- - - - -

Reef Octopus Avansni cjenik 2013

reef octopus protein skimmer fluid reaktori

• Please log in to reply
113 replies to this topic

#41 Bkaradza

Bkaradza

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 707 posts

Posted 23 July 2013 - 08:37 PM

Ajde napokon. Akvarij pun samo triba još skimer :)

#42 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 24 July 2013 - 09:39 AM

još malo, samo da se ocarini što prije i da se riješim i te veće naružbe a onda idemo dalje :hat:

#43 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 August 2013 - 12:05 PM

Reef Octopus u kamionu vozi prema Rabu i skladištu, dostava počinje odmah čim ga dobijem i sredim dokumentaciju, uglavnom večeras je na skladištu :hat:

a vani je tako ugodna temperatura za nositi par tona soli i robe vamo tamo, divota .... da ne pricam o akvarijima od 15-tice teskim par sto kila, super

#44 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 07 August 2013 - 12:27 PM

sony je namirišao da dolazi pa pobjegao s Raba da ne mora teglit :)

#45 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 August 2013 - 12:48 PM

svi vole biti direktori, nitko nece da bude sljaker lol

#46 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 07 August 2013 - 03:35 PM

View PostKarlo, on 07 August 2013 - 12:27 PM, said:

sony je namirišao da dolazi pa pobjegao s Raba da ne mora teglit :)
Zlobo jedna komentatorska, umjesto da slavimo i napravimo Reef Octopus feštu za vikend, ti ideš davat ovako zlobne komentare  :072: :082:

Šalu na stranu, nadao sam se da će stići prošli tjedan da dam ruku čoviku i usput pokupim svoje stvari, ali jok - uvijek u ovakvim slučajevima kada roba treba doći dok sam na Rabu, ona dođe barem par dana kasnije tako da ne mogu pokupiti. :074:  A ima svašta u ovoj pošljici za mene, od Diablo skimmera, Kalk reaktora pa sve do MF reaktora i pelleta... Pun "kašun" robe lol :afro:

#47 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 August 2013 - 04:31 PM

Kratki izvijestaj na pola posla, roba iskrcana iz kamiona i sad u skladiste, pun kamion robe lol, nadam se da je sve na broju , od niskih temperatura nemam uopće vremena brojati kutije, unistila me sol i kutije od 20 kila, nema im kraja, jedva i ja cekam da sve isprobamo..

REEF OCTOPUS FEŠTA na Rabu :pet:

#48 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 August 2013 - 08:36 PM

evo sve iskrcano a pola ukrcano za dostavu dalje
molio bi sve koji su narucili avansno reef octopus proizvode da me kontakitraju na forumu ili mailom sa informacijama o svojoj naruzbi i uplati tako da mogu odmah i stornirati uplate i poslati robu, tako ce mi ubrzati dostavu narucene robe, naravno i sam od sutra pocinjem sa organizacijom dostave robe naruciocima :hat:

#49 dzerjav

dzerjav

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 395 posts

Posted 07 August 2013 - 09:03 PM

View Postbluereef, on 07 August 2013 - 08:36 PM, said:

molio bi sve koji su narucili avansno reef octopus proizvode da me kontakitraju na forumu ili mailom sa informacijama o svojoj naruzbi i uplati tako da mogu odmah i stornirati uplate i poslati robu, ... :hat:
Ovdje ili podforum narudzbe u Reef Octopus?

#50 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 August 2013 - 09:35 PM

View Postdzerjav, on 07 August 2013 - 09:03 PM, said:

Ovdje ili podforum narudzbe u Reef Octopus?

u svoju temu je najbolje ali ti se ne sekiraj puno, ti si mi vec upisan kao prioritet, samo mi javi sto ti moram  poslati i kako jer smo nesto prebacivali iz jedne uplate u drugu, uglavnom ako se ne varam tebi saljem paket soli 20 kg ?? ali slobodno u svojoj temi napisi i sutra saljem :hat:

#51 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 08 August 2013 - 12:27 PM

jesu filter vrećice na stanju?
uzeo bih 4 paketa pa ih poberem na Rabu

#52 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 08 August 2013 - 12:36 PM

View PostKarlo, on 08 August 2013 - 12:27 PM, said:

jesu filter vrećice na stanju?
uzeo bih 4 paketa pa ih poberem na Rabu

Jesu, imam ih :hat:

#53 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 08 August 2013 - 12:41 PM

sad sam vidio da sam greskom dobio bio peleltse .bio sphere od 1000 ml a ne od 500 ml, jucer sam vec poslao nekima pa mogu provijeriti da je pakiranje od 1000 ml ,ali i cijena od 1000 ml je bagatela, samo 250,00 kn, duplo jeftinije od konkurentnih bio pelletsa a sto je najbolje reef octopus su po mom misljenju najkvalitetiji jer su najtezi i lijepo okrugli sto je odlicno za fluidizranje i naravno po masi se vece tezine sto znaci da ih ima jos vise za upotrebu
link na bio sphere 1000 ml http://www.elegancer...5945&id=8085416

#54 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 08 August 2013 - 02:13 PM

Dobro zboriš ćo, nisam ni gledao, kod mene je 1000 ml, hvala na poklonu. :082:

Šalim se :072: Uplatim ti ostatak :074:

#55 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 08 August 2013 - 02:22 PM

E da, evo upogonio sam Diablo skimmer i dodatni MF300 Reaktor sa Bio Sphere bio pelletsima :hat:
Prije bilo kakve recenzije (jer za to je ipak potrebno vremena da skimmer prodiše), mogu samo ustvrditi slijedeće:
- Skimmer je predivan, a ja freak za gadgete to jako cijenim
- Skroz je tih, puno mi je bučniji ventilator pa skimmer ni ne čujem

Ovaj mali i valjda najpovoljniji reaktor na tržištu me oduševio jer ima dodatnu donju ploču sa narezanim rupama, a koja služi baš za bio pellete, što je meni i trebalo.

Evo i kratki video 5 min nakon pokretanja skimmera. Trenutno već baca pjenu kao lud (krupnu pjenu).
U reaktoru je 50 ml bio pelletsa, pumpa je odvrnuta na kojih 70% a lijepo vrti pellete

#56 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 08 August 2013 - 04:21 PM

Prvo hvala na recenziji, drago mi je sto ti se svida i na korisnim informacijama
drugo super je sto je sony u Zagrebu pa ako tko zeli pogledati skimmer uzivo moze ga kod sonya i pogledati, naravno uz prethodni dogovor

diablo modeli ce vjerojatno biti best buy skimmeri u EU a sa novom super silent pumpom i jedni od najboljih uopće  koji se daju nabaviti

,

#57 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 08 August 2013 - 04:22 PM

eda koliko sam primijetio izbacio si ats alga scrubber astavio bio pelletse i reaktor?
to je puno jednostavnije imislim da ce biti puno i efikasnije samo obrati paznju na BP-e da ne naprave bakterijski boom ali sa 50 ml ne vjerujem da postoji opasnost za to,

#58 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 08 August 2013 - 04:24 PM

View PostSonny, on 08 August 2013 - 02:13 PM, said:

Dobro zboriš ćo, nisam ni gledao, kod mene je 1000 ml, hvala na poklonu. :082:

Šalim se :072: Uplatim ti ostatak :074:

to ti je trgovacka fora kako na brzinu naplatiti jos malo od onog sto si platio, toboze nisu dosli ovi od 500 ml loool just kiding, neka ti bude poklon ,nije bed

#59 Sonny

Sonny

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 668 posts

Posted 08 August 2013 - 04:42 PM

Da, izbacio sam ATS. Špricalo mi je okolo i nije mi se dalo više kemijati s rasvjetom za ATS tako da sam ga izbacio.

Da, svi koji žele vidjeti skimmer, samo neka se jave :hat:

#60 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 08 August 2013 - 06:46 PM

ja ja ja :jack:

Also tagged with one or more of these keywords: reef octopus, protein skimmer, fluid reaktori