Jump to content

- - - - -

Led 2012 Naružba

Led rasvijeta aqua washer aqua master cree led bridgelux

• Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 08 March 2012 - 07:22 PM

LED 2012 Naružba

Posted Image
Posted Image

Upravo je poslana LED naružba, dolazi veliki broj Aqua Washer modela od 60 i 30 wati, uključujući i custom modele te Aqua Master modeli (perfektni LED Hibrid) i Nano Led 12 x 3 watta, uskoro ću otvoriti u on line trgovini ponudu za avansnu kupovinu tih modela, preporučio bi svima koji razmišljaju o LED rasvijeti da razmisle o kupovini jer zadnja tura je bukvalno razgrabljena i prodana prije nego što je i došla u HR, takoder avanse cijene su vrlo vrlo niske i promotivne, već je prodano unaprijed preko 15 modela i količine su već ograničene a još nisam ni otvorio temu o prodaji, ova led rasvijeta je nevijerojatna po omijeru cijene i kvalitete, jednostavno bagatela za top kvalitetu.

Naručeni modeli i avanse cijene:

4G 12 x 3 w Bridgelux - 680,00 kn

AquaWasher 30 w/600 mm Bridgelux - 680,00 kn

AquaWasher 30/600 mm Bridgelux Custom RGB - 880,00 kn

AquaWasher 60 w/1100 mm Bridgelux - 950,00 kn

AquaWasher 60 w/1100 mm Bridgelux Custom RGB - 1050,00 kn

Hibrid T5/Led AquaMaster Bridgelux Best Buy - 2700,00 kn

Više informacija i opis proizvoda možete pročitati u ovom članku: http://www.elegancer...=196&Itemid=145

Osim modela koji sam narucio još možete dodati neke od raznih modela koje ta firma proizvodi, u atachmentu su pdf filovi i ako vam se sto svida i zelite kupiti molio bi da otvorite temu u sub forumu naružbe na ovom linku: http://www.elegancer...-led-rasvijete/ te cu vam dati podatke o cijeni za model koji vas interesira.
Filovi koji su u pdf-u su za cree modele koji su skuplji, ja osobno uzimam Bridgelux verzije koje su puno jeftinije, dizajn je isti osim sto se upotrebljavaju različte led diode tako da mozete slobodno pogledati filove i vidjeti da li vas sto interesira.
Naruzba je vec poslana, extra modeli koji su u filu i ako ih želite naručiti mogu dodati u naružbu narednih par dana.

Attached File  12x3W CREE.pdf   198.75K   332 downloads

Attached File  24x3W CREE with dimmer.pdf   203.49K   383 downloads

Attached File  36x3W%20CREE.pdf   206.51K   275 downloads

Attached File  48x3W CREE.pdf   199.33K   379 downloads

Attached File  48x3W CREE with solar simulator.pdf   209.33K   394 downloads

Attached File  60W%20CREE.pdf   208.74K   293 downloads

Attached File  60x3W CREE.pdf   213.34K   349 downloads

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 08 March 2012 - 07:24 PM

Više informacija o prošloj turi možete pročitati tu : http://www.elegancer...7907#entry77907

#3 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 10 March 2012 - 08:38 PM

Dodane avansne cijene i ponuda artikala koji dolaze sa novim 2012 LED uvozom, iskoristite šansu i povoljne cijene dok ih još ima.

#4 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 11 March 2012 - 05:34 PM

Samo da napomenem da su gore navedeni artikli iz prvog posta, koji su linkani, to su proizvodi koji su naruceni, placeni i dolaze, za oko 7 dana bi trebali biti gotovi te organiziram dostavu do Hrvatske, njih se može kupiti avansno dok ne dođu u HR ili dok se ne rasprodaju, ostale proizvode koji su u pdf filu mogu naruciti jos kojih 2-3 dana te dodati u naruzbu, nakon toga ih vise nece biti moguce naruciti jer ne mogu odugovlaciti sa organizacijom transporta, dakle ako tko razmislja o modelima koji nisu naruceni a zeli ih kupiti neka razmisli o tome da ih naruci u narednih 2-3 dana, nakon toga je gotovo sa njima.

#5 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 18 March 2012 - 11:33 AM

Obavijest o procesu ovog uvoza, LED rasvijeta je gotova, poslan je nalog špediteru i drugi tijedan ide na brod za Rijeku/HR.
Naručeni su i dostupni za kupovinu modeli u prvom postu koji su linkani sa on line trgovinom. veliki broj je vec prodan i ako tko zeli koristiit led rasvijetu po vrlo povoljnim cijenama (jeftinije dođe aquawasher nego kupovina samo 4 ATI t5 cijevi) neka razmisli o avansoj naruzbi da ne bi ostao bez nje kada dode a naravno i cijena je puno povoljnija

#6 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 26 March 2012 - 08:34 PM

Led na brodu i polako kreće za HR/Rijeku , još par dana ove cijene a onda idu malo veće avansne cijene jer ove su prejeftine.
Uskoro će puno HR akvarija imati novu LED rasvijetu :hat:

#7 KovaOS

KovaOS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 12 April 2012 - 01:33 PM

Pozdrav!
Ima kakvih novosti o dolasku Led rasvjete!?

#8 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 12 April 2012 - 04:57 PM

Ako nesto ne iskrsne, a treba imati na umu da je nazalost sve moguce kod kontejnera, trebalo bi doci za 15 dana. Ne volim davati tocne datume jer uvijek nesto ispadne krivo kada dam tocan datum ali kako sam rekao za oko 15 dana LED rasviejta bi trebala biti na lageru, ona je na putu od 26-tog proslog mijeseca

#9 KovaOS

KovaOS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 03 May 2012 - 09:18 AM

Pozdrav,

jel  stiže led rasvjeta!?

LP

#10 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 May 2012 - 10:01 AM

upravo je nosim u skladiste, dosla jutros :hat:

#11 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 May 2012 - 11:39 AM

Uff sto su dobre, sad testiram aquawasher od 60 wati na akvariju 130 x 60 x 65 cm visina, 1 osvijetli cijeli akvarij, to je ekvivalent jednoj jedinoj T5 lampi od 54 wati koje prosijecno imamo od 6 ili 8 komada iznad akvarija, znaci sa 2 ili 3 komada, 120-180 wati mogu osvijetliti veliki 500 litarski akvarij, a i ER custom washeri su ful cool, mislim da sam izabrao odlicnu kombinaciju boja, pokusacu kasnije slikati i objaviti slike u ovoj temi.

#12 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 03 May 2012 - 01:24 PM

fotke, fotke... :jack:

#13 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 May 2012 - 01:39 PM

ne mogu sad, sve je puno prozora i dnevnog svijetla, moram cekati mrak da padne da bi mogao slikati kako treba, sad sam bas slozio kombinaciju aquawashera , 2 x standard + 1 x er custom rgb , fale mi i produzni, svaki aquawasher ima 2 odvojena kanala, 6 utičnica, fale mi 3 lol
Trnutno mi radi 90 wati, 60 wati custom rbg i 30 wati  blue, perfektno.

Po ovime do sada mogu slobodno reci da bi 1 aquawasher bio dovoljan za mekane koralje i lps deep water (trachyphyllie, euphylie, lobophyllie...) 2 aquawashera dovoljno za 90 posto Hrvatskih mixed reef akvarija, 3 je vec za sve i za one koji se zele igrati sa kombinacijama boja i jakom rasvijetom, na tom akvariju je prije bilo 520 wati i to jos spada toboze u srednje jaku jer su bile 150 watne hqi a dosta njih koristi 250 watne na tu dubinu, a sad se moze proci sa 120-180 wati, to su velike ustede na struji...

#14 KovaOS

KovaOS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 03 May 2012 - 01:46 PM

Super!!! :happiest:

Kad možemo očekivati dostavu!?
Jel stigao i moj sa dimmerom!? :jack:

LP

#15 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 May 2012 - 01:49 PM

stigao je, trebam jos sve provijeriti da li sve radi prije dostave, dostava ide hp expressom ali drugi tijedan ili busom za ZG/RI ovih dana, pošto je četvrtak tek sutra mogu poslati hp-om ali je za subotu dostava 50 posto skuplja pa je bolje čekati ponedjeljak, a moram jos sve i provijeriti sto nije lako jer ima skoro 50 led modula ...

#16 KovaOS

KovaOS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 03 May 2012 - 01:52 PM

Odlično!!! :happiest:
Znači slijedeći tjedan,meni odgovara!!! Jedva čekam!! :jack:
LP :hat:

#17 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 May 2012 - 09:42 PM

napravio sam na brzinu neke fotke ali to nece ici lako koliko sam mislio, trebace naci pravi white balanc, akvarij pod ledom je odlican, negdje oko 10 000 kelvina, ali na slici je preplavi, pokusacu snimiti i uploadati film, mislim da ce se na videu bolje vidjeti, ali najbolje uzivo, bas gledam slike koje sam napravio i u biti nisu uopće realne ....

#18 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 May 2012 - 10:05 PM

Evo prvo video, u startu je preplavo kako ispada na slikama, kada se kamera podize tako negdje realno izgleda akvarij, jos je oko 10 % više plavi nego što je u realnosti, to je 3 x 60 wati aqua washer, u globalu kao da 500 litarski reef osvijetlis sa 3 x 54 w T5 lampama...

#19 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 May 2012 - 10:31 PM

evo slika, prvo kvaliteta slike je vrlo losa, raspakiravam robu, sortiram i slikam a to ne ide tako, ovu sliku sam slikao tako da sam sa jednom rukom u zraku drzao aquawasher ER custom RGB jedno 30-40 cm iznad akvarija a sa drugom rukom sam slikao. Ovo je mocira akvarij, tema je gore na forumu u kategoriji biljni akvariji, ima preko 200 litara, ovo je samo 30 wati led rasviejte iznad 200 + litara akvarija, nevijerojatno

Posted Image

ovo je slika preko dana, jos se bolje vidi preko dana kada sam lsikao nego po noci, akvarij 500 litara, na ovoj slici radi samo 1 i pol aquawasher, 90 wati total na 500 litara
Posted Image

isti termin, mozete vidjeti da je vani sunce tj da je dan, a i mozete vidjeti er nacin cikliranja akvarija, ovo je novi akvarij koji se priprema za novi livvestock, nisam imao lignje sa kojima obicno cikliram akvarij nego sam ubacio 2 noge od rakovice koja čeka miksanje za diy hranu, tako vec deset dana stoje unutra i razgraduju se lol, na slici takoder 90 wati led rasviejte u pogonu
Posted Image

evo nogice poblize LOL i naravno 90 wati  i dalje iznad akvarija
Posted Image

ovo je malo kasnije i tu je radu 120 wati led lampi, standardne aquawasher, pola bijele pola plave bez ER custom RGB ledica
Posted Image

ovo su sve ledice u pogonu, 180 wati ali kao sto sam rekao boja nije ni izblizu točna, preplavo je, uzivo nije tako i na videu u postu iznad se bolje vidi kako akvarij izgleda, boja je vise kao 10 000 kelvina t5 lampe
Posted Image

to bi bilo to, na brzinu fotke reda radi...

#20 Karlo

Karlo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 510 posts

Posted 04 May 2012 - 06:49 PM

Nažalost fotka ne može realno prikazati stvarno stanje al je zato shimmering na videu dobar :)
Jesi možda škicnuo za aquamaster, reflektori?

Also tagged with one or more of these keywords: Led rasvijeta, aqua washer, aqua master, cree led, bridgelux