Jump to content

- - - - -

Bubble Blaster 3000 skimmer pumpa

Reef Octopus bubble blaster skimmer pumpe

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 09 February 2012 - 08:49 PM

Na lageru vjerojatno najbolja skimmer pumpa : Bubble Blaster 3000
90 % efikasnosti (najviše na svijetu)
1100 litara zraka na sat/39 SCFH
40 wati potrošnja
Više informacija o Bubble Blaster pumpama možete pročitati tu: http://www.elegancereef.com/index.php?option=com_content&view=article&id=164&Itemid=134

Posted Image
Tko god treba profesionalnu i pravu pumpu za dugotrajni rad na skimmerima i vrhunske perfomanse onda je ova pumpa najbolji izbor, nijedna sicce, ati, aqua bee, eheim ... ili bilo koja druga skimmer pumpa ne može stati uz bok ovim Bubble Blaster pumpama, provijereno nakon dugogodisnjeg testiranja.
recenziju bubble blaster 5000 mozete pročitati tu, nakon 3 godine rada je prvi put izvadena i očišćena te vracena natrag, to nijedna pumpa ne moze : http://www.elegancer...-skimmer-pumpa/

cijena 1450,00 kn, link na direktnu kupovinu : http://www.elegancer...product=9365407

#2 Vedran

Vedran

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 794 posts

Posted 10 February 2012 - 10:30 AM

je..sad se već može reći da je vrijeme učinilo svoje i potvrdilo da je ovo zbilja zvijer od pumpe...

#3 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 10 February 2012 - 11:36 AM

Za razliku od nove ati pumpe na novom skimmeru 250i cone kojeg testiram tj koristim u fishroomu, jos nisam dosao u fishroom a da ona radi kako treba , ili radi u ritmu muzike za ples (pali se i gasi) ili je ugasena naravno iako je ukopčana u struju, ili baca 100 litara vode i nivo mora u skimmeru je oko 5 cm, i to nakon 2-3 mijeseca upotrebe, to su sve EU ****** , bas ja imam vremena za pumpu koju treba stimati i cistiti svakih 15 dana, ma iće on brzo u prodaju a na njegovo mijesto doci super reef octopus sa bubble blaster pumpom, meni treba work horse koji radi i čupa smeće bez da se igram s njime pola dana ...

#4 MarinRab

MarinRab

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 547 posts

Posted 10 February 2012 - 05:55 PM

...pumpa je odlicna :banana: ...rezerviraj mi jednu...tamo do sezone :cheer:

#5 Tuljan 1

Tuljan 1

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 73 posts

Posted 28 March 2012 - 11:40 AM

Zanima me jel ova pumpa može zamjeniti sicce 2500 na octopusu 3000, jedna mi je počela štekati a nigdje ne mogu nači karakteristike sicce pumpe da usporedim.
Jel bi možda bolje riješenje bila Bubble Blaster 5000 i jel ih planiraš skoro uvesti?

#6 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 March 2012 - 11:48 AM

Da, može, zato sam ih i uvezao, bubble blaster 3000 je odlična zamijena za sicce, i puno bolja pumpa.

Bubble Blaster 5000 ne moze, to je velika i prejaka pumpa i ne bi ni stala na spojeve, sa BB 3000 se mijenjaju sicce psk 2500 na skimmerima koji koriste te pumpe

Also tagged with one or more of these keywords: Reef Octopus, bubble blaster, skimmer pumpe