Jump to content

- - - - -

Informacije o novim Cone skimmerima

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Renta

Renta

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 297 posts

Posted 15 December 2010 - 12:13 AM

Čekamo informacije za cone skimmere kao npr:

- ime proizvođača skimmera
- marka, model i jačina pumpi
- dimenzije posebno širina vrata i čaše skimmera
- mogućnost nabave rezervnih dijelova
- razina zvuka skimmera u radu
- cijene
- i slična dosadna pitanja... :zasto:
Zagreb

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 15 December 2010 - 07:43 PM

sve sto znam zasada  je u ovoj temi : http://www.elegancer...hp?topic=7980.0

#3 Renta

Renta

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 297 posts

Posted 15 December 2010 - 09:34 PM

Hvala na informacijama, šteta što se nezna ništa o pumpama i unutarnjem promjeru.
Inače, čisto zgodni skimeri prihvatljive cijene. Svakako podržavam uvoz novih igrača.
Zagreb

#4 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 15 December 2010 - 09:43 PM

Renta bilo sto da ti javim u vezi nekih pitanja a nisam ih još dobio bilo bi laganje, uvesti cu ih pa cemo vidjeti
Inace sam ih pokusao pratiti on line koliko je moguce ali posto je to ful novo nema još recenzija, ima jedna iz Singapura i koliko sam vidio vlasnik je sasvim zadovoljan, skimming je bio dobar a nema ni rijeci o buci skimmera, to su pristojni skimmeri za pristojnu cijenu, ne mozemo sada ocekivati rezultate kao kod Reef Octopus Cone skimmera ili Vertex ali rade sasvim pristojno.

Nazalost, iako to nije bas tesko otkriti, ne bih još o imenu firme, ne radi vas nego radi nekih drugih stvari, ipak sam ja koliko znam jedini koji javno objavljuje svoje planove uvoza sto je sa neke strane dobro a sa neke bas i ne, gledano sa poslovne strane, kod mene je sve transparentno  :zasto:

#5 Renta

Renta

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 297 posts

Posted 15 December 2010 - 09:49 PM

Vidio još jučer taj review na netu sa slikama i firmu koja ih prodaje, zapravo sve o njima ali nema više informacija od ovog što si ti stavio, tako da ne lažeš. Šutim ko zaliven. :glasses:
Tako je treba pričekati više recenzija, no odmah bih rekao za početnički ili low tech akvarij on a budget dušu dalo. :zasto:
Zagreb

#6 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 02 June 2012 - 10:13 PM

Evo iskustva iz prve ruke, vrlo ekonomičan cone skimmer, tek sada je u upotrebi kako treba na punoj karanteni, vadi ful otpad i smeće, gusto, smrdljivo, jednostavan za namijestiit, eto radi vec tko zna koliko bez problema

Odlično riješenje za one koji žele ekonomičan a odličan skimmer

Posted Image