Jump to content

- - - - -

Valovi, Cirkulacija, Cone skimmeri sve vrlo povoljno

• Please log in to reply
74 replies to this topic

#61 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 June 2011 - 12:40 PM

LOL sad sam dobio ponudu iz Njemacke od jedne poznate firme da su izbacili nove stream pumpe, made in EU naravno, poslali mi specifikacije i slike a to ove pumpe  :shrug:
Vidjeti cete koliko ce ih ubrzo biti po EU i svijetu ali zna se tko ih je prvi ponudio i predstavio globalno  :sigh:
eh da BTW vpc cijena iz Njemacke je 110 kn skuplja od ER maloprodajne cijene, za 3000 lit/sat pumpu  :009:

#62 Bkaradza

Bkaradza

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 707 posts

Posted 28 June 2011 - 12:49 PM

Jeftinija varijanta AC2F6 od 9200 lit/sat http://www.elegancer...product=3648356 ta ce sigurno dobro protresti povrsinu, posto ima mogucnost da se usmijeri gdje zelis nije je problem postaviti pod kutom ravno prema povrsina da je razbija kompletno

eventualno slabiji model od 5000 lit koji je isto odličan za tu namijenu : http://www.elegancer...product=3648355

Idem na jeftiniju varijantu to je sigurno samo nemogu odlučiti koju od ove 2. Jeli 9200l/h previše za tu namjenu ili ne..

#63 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 June 2011 - 01:31 PM

Idem na jeftiniju varijantu to je sigurno samo nemogu odlučiti koju od ove 2. Jeli 9200l/h previše za tu namjenu ili ne..

ovu od 5000 bi mozda bilo bolje jer zelis imati vecinom softije i lps koralje, sad sam bas probao ovu od 10 000 lit na sat na ER 110 akv (110 x 60 x 60 ) montirao sam je negdje na pola akvarija, malo vise prema gore i usmjerio prema povrsini sto ti zelis dobiti (razbijanje povrsine radi izbacivanja co2 i ostalog) i napravila je tsunami tako da bi 5000 lit bila bojla opcija  :sigh:

#64 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 01 August 2011 - 11:16 PM

evo i Ameri ih otkrili par mijeseci poslije ER-a naravno ne prodaju ih pod pravim imenom nego pod svojim toboze Coralife ih proizvodi, sto je inace nacin kako funkcioniraju zapadne kompanije http://reefbuilders....maker-pumps/   :009:

#65 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 29 November 2011 - 01:35 PM

Pošto je sve rasprodano od ove pošiljke najavljujem da uskoro ide novi uvoz za 2012-tu godinu, kvaliteta ovih proizvoda je koliko vidim po recenzijama kupaca odlična, mogu reći i vrhunska, iznenađujuća kvaliteta proizvoda i perfomanse. Wavemaker pumpe su vrlo jake, duplo jače od tunze pumpa. Hang on skimmeri MC60 su nevijerojatno dobri, žao mi je što nisam uzeo više komada u prošloj turi, iskreno nisam vjerovao da su tako jaki i kvalitetni, ali to će se ispraviti u ovoj pošiljci.

Također ima novih artikala koji su vrlo interesantni ali o tom više u najavi narednog uvoza ER-a :hat:

#66 dzerjav

dzerjav

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 395 posts

Posted 07 December 2011 - 08:53 PM

View Postbluereef, on 29 November 2011 - 01:35 PM, said:

Pošto je sve rasprodano od ove pošiljke najavljujem da uskoro ide novi uvoz za 2012-tu godinu, kvaliteta ovih proizvoda je koliko vidim po recenzijama kupaca odlična, mogu reći i vrhunska, iznenađujuća kvaliteta proizvoda i perfomanse. Wavemaker pumpe su vrlo jake, duplo jače od tunze pumpa. Hang on skimmeri MC60 su nevijerojatno dobri, žao mi je što nisam uzeo više komada u prošloj turi, iskreno nisam vjerovao da su tako jaki i kvalitetni, ali to će se ispraviti u ovoj pošiljci.

Također ima novih artikala koji su vrlo interesantni ali o tom više u najavi narednog uvoza ER-a :hat:
Ne mogu nigdje naci cijenu ovih MC60 hang on skimmera... Dakle koliko kostaju?

#67 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 December 2011 - 08:58 PM

jer su svi bili prodani unaprijed prije nego što su došli u Rijeku, skimmeri su odlični, avansna cijena za njih je 600,00 kn.
Čudo od skimmera za te novce, tih, pun zraka, jednostavan za upotrebu, odlična izrada ...

#68 lomo

lomo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 77 posts

Posted 08 December 2011 - 12:02 AM

Možeš li objaviti avanse cijene  pumpi i kontrola za cirkulaciju?

#69 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 08 December 2011 - 05:48 PM

15 % niže, ER ima najbojle cijene za te wavemakere, skoro 2-3 puta jeftinije nego u EU pa nemam ni gdje skinuti na cijeni

#70 dzerjav

dzerjav

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 395 posts

Posted 31 December 2011 - 05:22 PM

Jel možeš usporediti ovaj MC60 Hang on skimmer s Reef Octopus HOT Extreme (performanse, glasnoća,...)?
Razmišljam o nabavci novog MC60 (ovaj novi uvoz što si najavio) ili rabljenog Reef Octopus HOT (ako ga nađem u oglasima).

#71 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 31 December 2011 - 05:53 PM

hot vise nema, on je bio dizajniran za sicce psk 2500 pumpu koja se vise ne proizvodi, moze se nabaviti preko ati-ja ali je dosta skupa i pitanje je da li ce sjesti u hot skimmer jer za hot skimmer ima posebne nastavke, MC60 je fantastican skimmer, nevijerojatan za cijenu, negdje sam slikao njegov rad i kako izgleda, treba naci negdje, ja pakiram i tebi sam se jedino javio jer ces misliti da te ignoriram posto mi uvijek postas kada sam ful u guzvi , sorry

#72 mario12

mario12

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted 28 January 2012 - 10:33 AM

oće biti sto od uvoza tih MC 60 ?

#73 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 29 January 2012 - 09:24 PM

Da, vec sakupljam avansne naruzbe

#74 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 25 February 2012 - 07:46 PM

View Postbluereef, on 29 May 2011 - 07:39 PM, said:

Evo slika hang on skimmera kojih nažalost vise nemam, svi su rasprodani. Na brzinu sam ga testirao i iskreno ostao sam paf kako radi i kako izgleda, očekivao sam da će raditi ok ali ni blizu ozbiljnijim skimmerima medutim ovaj ubacuje ful zraka u skimmer, bas ga ima, ful je jednostavan za upotrebu i odlično je napravljen, za cijenu koju košta definitvno best buy hang on skimmer, mislim košta jedno minimum 3 puta jeftinije od EU skimmera, perfomanse su mu mozda 10 % slabije, a izrada i jednostavnost upotrebe 200 % bolja  :glasses:

evo količine zraka (vizuelno) u skimmeru
Posted Image

Posted Image

trebace pod hitno napraviti novi uvoz  :cominoboat:

Dok ne napravim novu temu o uvozu, valjda hoću jednog dana, samo kratka napomena o ovim skimmerima koji dolaze a već ih je dosta prodano unaprijed, ovo je skimmer koji me je definitivno oduševio, toliko jeftin a tako dobar da je to nevijerojatno, tko god želi jeftini a visoko efikasan hang on protein skimmer neka se požuri sa naružbom ,zadnji put su svi rasprodani unaprijed i kad je kontejener dosao nije bio ni jedan slobodan. Izrada skimera je takoder za 5 kao i tišina pri radu

#75 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 25 February 2012 - 07:48 PM

e da dolaze i manji unutarnji protein skimeri NS 12 , odlicni za manje akvarije do 100 litara, inace te skimmere u EU prodaje TMC firma po cijenama 3-4 puta veće od ER-a ali to je klasika u EU