Jump to content

- - - - -

Naruzba Vertex Proizvoda 17.06.2010 : Alpha skimmeri, RO/DI sistemi, Mocean..

• Please log in to reply
73 replies to this topic

#41 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 25 August 2010 - 02:34 PM

Na carinjenju je od ponedjeljka, nadam se da ce sve biti gotovo za par dana i da ce krajem tijedna krenuti dostava naruciocima.

#42 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 August 2010 - 10:30 AM

Evo duzina prefiltera je 25 a promjer 6 dok je duzina ugljena isto 25 a promjer 7,5 upravo izmjerio

Evo dosla Vertex naruzba  :neznam:

Prefilteri su duzine 25 cm, točnije sediment je dug 25,3 cm a ugljen 24,7 cm , promijer sedimentnog prefiltera je oko 6,3 cm a ugljena 7 cm.

Moram sortirati proizvode i pogledati naruzbe da vidim kome imam šta dostaviti, javite mi koji način dostave želite, busom ili poštom.

Došle su reversne osmoze, RO/DI osmoze, sedimenti prefilteri, karbonski (aktivni ugljen prefilteri) te Pro bio pelletsi 500 i 1000 ml.

Informacije o RO i RO/DI osmozama možete pročitati tu : http://elegancereef....moze&Itemid=140

#43 zebra

zebra

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 612 posts

Posted 28 August 2010 - 10:53 AM

sorry ako to pišem u krivoj temi...
Šta imaš samo za naruđbe ili i više  ?
Kako mi se ovo dogodilo sa strujom , baš bi isprobao da vidim oporavak koralja...

#44 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 August 2010 - 11:10 AM

Ne imam za prodaju naravnu, sve ima za daljnu prodaju, od rezervnih membrana, ro i ro/di aparata do vertex bio pelletsa

#45 simeZg

simeZg

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 625 posts

Posted 29 August 2010 - 09:07 PM

kad ce dostava bio pelletsa?
Struja je jedina imenica ženskog roda koja se nemože dirati golom rukom.

#46 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 29 August 2010 - 09:13 PM

kad ce dostava bio pelletsa?

vec sam pitao kako želite da li poštom ili busem? Sutra saljem za Comina osmozu pa mogu i tebi bio pelletse ako ti odgovara, bus dolazi standardno, ako zelis postom posalji mi adresu za dostavu.

#47 Alex

Alex

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 178 posts

Posted 30 August 2010 - 08:12 AM

Meni salji postom:) Sto prije to bolje, da ne placam vise vodu:)

#48 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 30 August 2010 - 10:53 AM

Može  :hat: kad je budes sastavljao pitaj ako zapnes za problem, sve osmoze dolaze nesastavljene radi sigurnijeg transporta, takoder prvu vodu pusti u odvod, kada se prvi put osmoza pokrece ili kada se mijenjaju membrane sat vremena pusti da radi bez da sakupljas vodu (trebaju se membrane i kućište isprati)

#49 Jan

Jan

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 223 posts

Posted 30 August 2010 - 12:15 PM

Trebalo bi najprije staviti sediment filter i karbon filter i pustiti da radi neko vrijeme da se ispere karbon filter da sitna prašina iz njega ne ode u RO membranu pa onda staviti RO membranu i isto pustiti neko vrijeme da se ispere (konzervans) iz nje i tek onda staviti DI medij i isto isprati neko vrijeme i tek onda se može koristiti filtrirana voda.

#50 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 30 August 2010 - 12:31 PM

tako je Jan, ja sam bas i pustio sedimentni i ugljen da toči jedno 50 litara prije nego što sam ga ukopčao na ro membranu i voda je bila potpuno čista bez ikakvih tragova prasine ili zrnca ugljena ali se u svakom slučju preporuča prefiltere isprati prije ukopčavanja na ro membranu

#51 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 30 August 2010 - 08:10 PM

I kako ti se svida vertex puratek ro osmoza?

#52 comino

comino

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 2,023 posts

Posted 30 August 2010 - 08:23 PM

Ako mene pitas odlicno izgleda :dada: Masivna je i izgleda cvrsto  :dada:
Ali je zato i velika... sad cu morati preurediti kupaonu da je smjestim  :052:
Ova JBL 120 stvarno izgleda kao igracka u usporedbi s ovim cudom tehnike :dada:

Nisam je jos slozio... sve me strah poceti... a imam jos par kanistera kupovne destilirane  :twak:

#53 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 30 August 2010 - 08:27 PM

Hvala na recenziji, nadam se da cete i u radu sluziti kao mene moja vertexica  :dada:
Ako imas problema pri sastavljanu slobodno pitaj  :twak:

a da vidis kako tek izgleda RO DI , duplo veća od te sa svakakvim čudima  :dada: treba fakultet strojarstva zavrsiti da je čovijek sastavi  :052:  :dada:

#54 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 03 January 2011 - 04:02 PM

Priprema se nova naruzba Vertex proizvoda za uvoz, ako vas sto interesira javite u ovu temu, na pm ili mail/mob (podaci u potpisu).
Cijene i informacije o Vertex proizvodima možete pogledati u prvom postu ove teme.

#55 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 17 January 2011 - 03:58 PM

Royal Bio pelletsi 500-1000 ml
Vili - Puratek RO 100
Ante -bio pelletsi -500 ml
Klanjo- ro i refractometar

#56 Nemo

Nemo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 2,244 posts

Posted 17 January 2011 - 04:57 PM

Daj mi reci cijenu DI medija jer tamo na prvoj stranici vidim samo cjenu za DI cartridge jer samo trebam punjenje a ne cjeli cartridge
Sva oprema u Neme u pola cjene

#57 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 24 January 2011 - 12:28 PM

Krajem tijedna saljem naruzbu za Vertex, naruzbe možete poslati do kraja tijedna, kasnije cu dodati poseban popust na VERTEX Alpha Cone skimmere pa ako kome trebaju neka se javi  :pet:

#58 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 18 February 2011 - 05:58 PM

Samo da javim da je Nova Vertex naruzba krenula za HR  :pet: , updateacu prvi post u ovoj temi sa novostima a evo i kratki info o artiklima koji dolaze
Naravno kao i uvijek vrhunske Vertex Puratek osmoze 100 RO GPD, Novo u ovoj posiljci Vertex Fluidized filteri UF-15, Vertex Refractometri sa super clear optikom te Bio Pelletsi 500 ml
Ako kome sto treba neka se javi, količine su ograničene  :shrug:

#59 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 10 March 2011 - 07:10 PM

samo da javim da je ova posiljka dosla na carinu, u stvari je doslo jos 7. trećeg ali me nitko nije obavijestio vec sam danas po trackingu doznao da je roba vec 3 dana na carini, uključujući i turu iz Njemačke takoder poslana DHL-om

#60 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 18 March 2011 - 09:34 PM

Vertex je dosao napokon i pocinje dostava narucenih artikala, vecina busom u Nedjelju za Zg a ostalo postom  :glasses: