Jump to content

- - - - -

Alternanthera Biljke

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 30 January 2009 - 04:01 PM

Ima li tko informacije o ovim vrstama biljka:
Alternanthera Bettzickiana Green
Alternanthera Bettzickiana Red
Alternanthera Cardinalis
Alternanthera Lilacina
Alternanthera Reineckii / Rosaefolia
Alternanthera Sessilis
Ammoricia Aquatica

Jeste li ih imali u akvariju? Jednostavne, neprikladne...

#2 Vedran

Vedran

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 794 posts

Posted 30 January 2009 - 06:14 PM

uglavnom terarijske, lilacina i roseafolia mogu u akvarij al su jako zahtjevne....

#3 vidas

vidas

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted 30 January 2009 - 06:28 PM

Ja imam "Alternanthera Reineckii / Rosaefolia" i nebi rekao da je pretjerano zahtjevna Iako me nekad zna zezat i jednostavno usporit sa rastom, onda se na nju znaju hvatat alge ko na anubijase.

#4 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 30 January 2009 - 07:24 PM

Cijelo popodne ih studiram, katastrofa, podaci na netu su totalno pomijesani, ne mozes skuziti koja je kopnena a koja akvarijska, a slike su malo fali na svakoj stranici drugacije za isto ime.

Ja imam "Alternanthera Reineckii / Rosaefolia" i nebi rekao da je pretjerano zahtjevna Iako me nekad zna zezat i jednostavno usporit sa rastom, onda se na nju znaju hvatat alge ko na anubijase.

Thanks, za nju sam i nasao podatke i potvrdu da je za akvarije. Imas li sliku u svom akvariju?

uglavnom terarijske, lilacina i roseafolia mogu u akvarij al su jako zahtjevne....
Thanks  :hat:

#5 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 30 January 2009 - 07:28 PM

BTW  i Cardinalis moze u akvarij  :hat: ali za nju ne mogu naci sliku, tj sliku koju sam nasao je ista slici Alternanthera Reineckii  a posto pola EU prodaje Stoffels biljke tako su svi iskopirali tu gresku na svojim stranicama... a izgleda i da ce Mujo kud i svi  :009: jer sam vec izgubio volju radeci cijelo popodne Alternanthera clanak... di ga nade  :bagonhead: