Jump to content

- - - - -

Poboljšanje ER galerije

• Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 24 November 2008 - 07:10 PM

Uz prebacivanje na najnoviju verziju ER Galerija ubačen je i novi način uploada JUpload, pomoću JUploada puno je jednostavnije ubacivati slike nego do sada. Kada kliknete na Jupload otvoriće vam se javascript prozor, kliknite na run i oznacite da vam se svaki put automatski potvrdi tako da ne morate svaki put potvrdivati tu akciju.

JUpload je dosta jednostavniji za ubacivanje slika i automatsko otvaranje albuma, samo pratite instrukcije i ne možete pogriješiti.

Ako imate problema pitajte.

Uz JUpload ubacen je i jednostavni banner modul ali on još nije konfiguriran tako da su reklame bezvezne i ne vode nikamo.

#2 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 25 November 2008 - 10:16 AM

Robi vidim da si ubacio sliku, da li si koristio novi sistem uploada ili stari? Ako si koristio novi, JUpload, da li si imao problema ili je sve bilo u redu?

#3 RobiR

RobiR

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 1,558 posts

Posted 25 November 2008 - 11:47 AM

Ubacio sam s novim sistemom,puno je lakše i brže. Jedino me tražio instaliranje nekih Javinih plugin-ova. Nakon instalacije radi za sjedni pet!  :009:
Santa Cruz

#4 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 25 November 2008 - 01:03 PM

Hvala na info, istina novi upload je puno jednostavniji i prakticniji, izbor albuma se vrši odmah pri uploadu, takoder se i albumi mogu kreirati odmah pri uploadu u slučaju da zelis otvoriti nove albume... u svakom slučaju jako dobar dodatak ER galeriji.

Funkcionira pomocu jave tako da treba imati instaliranu zadnju verziju jave za optimalne perfomanse, posto je java ionako obavezna na pc-iju to ne bi trebalo stvarati probleme.

#5 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 26 November 2008 - 10:41 PM

Danas, 27.11.2008-e nemojte uploadati nista u galeriju, radovi su u toku  :hat:

#6 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 28 November 2008 - 09:46 AM

Galerije je nadograđena, provijerite koje cool opcije sada ima  :hat: slika se sada automatski otvara bez odlaska na drugu stranicu. Pogledajte pa ako vam sto nije jasno pitajte, sve informacije o slici se sada mogu dobiti putem ikona na vrhu slike.

#7 comino

comino

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 2,023 posts

Posted 07 December 2008 - 06:36 PM

Ja ne mogu uploadati sliku sa tim novim JUploadom  :glasses:
Odaberem album... odaberem sliku i kad kliknem upload kaze mi da odaberem album  :respect:

#8 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 December 2008 - 06:39 PM

Imas i stari nacin uploada, upload file , odmah pored Juploada pa pokusaj na stari nacin  :glasses:
Ne znam zasto te zafrkava, mozda imas java konflikt sa drugim aplikacijama, npr mene zna zafrkavat kada imam net banking ukljucen koji isto koristi javu, ili nesto drugo..tko ce ga znati  :respect:

#9 comino

comino

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 2,023 posts

Posted 07 December 2008 - 06:45 PM

A kako mogu dobiti URL od slike? :)
Sad mi iskace u onom lijepom prozorcicu i ne mogu na njega desni klik jer se onda smanji  :faint:

#10 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 December 2008 - 07:19 PM

Hmm, vidim da si uspio  :) ali meni se ne zatvara slika sa desnim klikom ?? Dobivanje adrese je isto kao i kod klasicne slike, right click >propreties>adress  :faint: