Jump to content

- - - - -

Rakovica napada!

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 bluereef

bluereef

Advanced Member

• Administrators
  • 27,145 posts

Posted 07 March 2008 - 11:43 PM

Nemo otvara nagradnu igru pa nek on i financira  :nud: moze malo i on za promijenu pa da se i ja ukljucim  :032:
Ima vezu kod Kanadera a nece da sponzorira pisljivih par tisuca eura igru  :052:

#42 Nemo

Nemo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 2,244 posts

Posted 08 March 2008 - 01:01 PM

Nemo otvara nagradnu igru pa nek on i financira  :009: moze malo i on za promijenu pa da se i ja ukljucim  :ashh:
Ima vezu kod Kanadera a nece da sponzorira pisljivih par tisuca eura igru  :009:

:glasses: ja nista ne otvaram to je robijeva ideja pa se njemu obrati. nemoj da ti ja dodem tamo na rab sa sanaderom pa da ti opustosimo akvarije tako da nista ne zaradis a ostanes bez koralja i riba i jos dobis par dana remetinca :009: :009: :009: :009:
Sva oprema u Neme u pola cjene

#43 RobiR

RobiR

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 1,558 posts

Posted 08 March 2008 - 01:19 PM

Ja jos nikad nisam bio kod sefa a ovo mi je idealna prilika da skoknem usput do njega. Decki mogli bi neku nagradnjacu sloziti sada da nam nebu dosadno i da covjeku ne kvarimo temu
Krenuo kanaderovim stopama, ha  :glasses: ! TI si prvi predložio nagradnjaču! :ashh:
Santa Cruz

#44 Nemo

Nemo

Advanced Member

• ER
  • PipPipPip
  • 2,244 posts

Posted 08 March 2008 - 01:22 PM

A sta ces sa kim se druzim nie ni cudno. gle robi neko mora biti kriv nemogu ja odgovarati za sve spacke na ovom forumu
Sva oprema u Neme u pola cjene